Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-63%
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao

Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao

Available:Në gjëndje
19,900 Lek 55,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39282 pjesë e Antelao.
 • Një llambadar i formuar nga material cilësor çeliku, me dekorime dhe mbajtëset e dritave prej kristali të pastër të bashkuara këto për të formuar një pamje unike dhe tepër të veçantë.
 • I duhuri për të dekoruar thuajse çdo ambient të brendshëm sipas dëshirës tuaj.


Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39282

Familja

Antelao

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali

Celik/ xham kristal

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjatesia (në mm):

500

Gjeresia (ne mm):

500

 

Ndriçues i varur Eglo 39282 Antelao
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39282 pjesë e Antelao.
 • Një llambadar i formuar nga material cilësor çeliku, me dekorime dhe mbajtëset e dritave prej kristali të pastër të bashkuara këto për të formuar një pamje unike dhe tepër të veçantë.
 • I duhuri për të dekoruar thuajse çdo ambient të brendshëm sipas dëshirës tuaj.


Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39282

Familja

Antelao

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali

Celik/ xham kristal

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjatesia (në mm):

500

Gjeresia (ne mm):

500