Ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno

Available:Në gjëndje
14,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno
 • Ndriçues i varur Eglo 39126, pjesë e linjës Meduno.
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • Ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj kryesisht në sallone por jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Diametri (në mm) 640
 • Pesha (në kg) 4.5

Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 1
 • Tensioni i Rrjetit 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V,50/60Hz
 • maksimumi Fuqia (1) 6X40W
Ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno
 • Ndriçues i varur Eglo 39126, pjesë e linjës Meduno.
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • Ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj kryesisht në sallone por jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga ndriçues i varur Eglo 39126 Meduno.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Diametri (në mm) 640
 • Pesha (në kg) 4.5

Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 1
 • Tensioni i Rrjetit 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V,50/60Hz
 • maksimumi Fuqia (1) 6X40W