NDRICUES I VARUR EGLO 39121 FALCADO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
NDRICUES-I-VARUR-EGLO-39121-FALCADO

NDRICUES I VARUR EGLO 39121 FALCADO

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39121 Falcado

 • Ndriçues i varur Eglo 39121, pjesë e linjës Falcado.
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • Ndriçues i varur Eglo 39121 Falcdo i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj kryesisht në sallone por jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga ndriçues i varur Eglo 39121 Falcado.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 280
 • Gjatesia (në mm) 320
 • Pesha (në kg) 0.8

Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 2
 • Tensioni i rrjetit 220-240V, 50/60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V, 50/60Hz
 • maksimumi Fuqia (1) 2X40W
Ndriçues i varur Eglo 39121 Falcado
 • Ndriçues i varur Eglo 39121, pjesë e linjës Falcado.
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • Ndriçues i varur Eglo 39121 Falcdo i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj kryesisht në sallone por jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga ndriçues i varur Eglo 39121 Falcado.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 280
 • Gjatesia (në mm) 320
 • Pesha (në kg) 0.8

Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 2
 • Tensioni i rrjetit 220-240V, 50/60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V, 50/60Hz
 • maksimumi Fuqia (1) 2X40W