Ndriçues i varur Eglo 390278 Pianopoli 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390278 Pianopoli 2

Available:Në gjëndje
115,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 390278 Pianopoli 2
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390278, pjesë e linjës Pianopoli 2.
 • Me një stil modern, të rafinuar dhe një dizajn madhështor plotë elegancë.
 • Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
 • Ndriçues i varur Eglo 390278 Pianopoli 2 eshtë i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
 • Për ti dhënë kështu ambientit tuaj një pamje fantastike me një ndriçim cilësor. 
 • Materiali çelik me shkëlqim dhe kristale të shëndrritshme.
 • Lloji i ndriçuesit 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390278 

Familja

Pianopoli 2

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

10 x 2.3 W

Materiali:

Celik/ xham kristal

Numri i llambave:

10

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

120

Gjatësia (në mm):

870
Ndriçues i varur Eglo 390278 Pianopoli 2
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390278, pjesë e linjës Pianopoli 2.
 • Me një stil modern, të rafinuar dhe një dizajn madhështor plotë elegancë.
 • Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
 • Ndriçues i varur Eglo 390278 Pianopoli 2 eshtë i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
 • Për ti dhënë kështu ambientit tuaj një pamje fantastike me një ndriçim cilësor. 
 • Materiali çelik me shkëlqim dhe kristale të shëndrritshme.
 • Lloji i ndriçuesit 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390278 

Familja

Pianopoli 2

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

10 x 2.3 W

Materiali:

Celik/ xham kristal

Numri i llambave:

10

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

120

Gjatësia (në mm):

870