Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY

Available:Në gjëndje
18,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY 
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390271 pjese e koleksionit PARAGUAY .
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohet eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY  do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY  ka ndërthurje te materialeve cilësore celik dje plastikë në ngjyrë tunxh i zi, i krehur gold dhe të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit LED.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390271

Familja:

PARAGUAY 

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra: 

E bardhë, Tunxh i zi, i krehur

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Bateria:

JO

Ndryshimi i ngjyrës:

JO

Lartësia e rregullueshme:

JO

Telekomanda:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

270
Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY 
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390271 pjese e koleksionit PARAGUAY .
 • I krijuar me një dizajn ku bashkohet eleganca me stilin modern.
 • Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY  do të bëjë të mundur zbukurimin e çdo dhome duke shtuar elementët dekorativë.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie ose kuzhinë.
 • Ndriçues i varur Eglo 390271 PARAGUAY  ka ndërthurje te materialeve cilësore celik dje plastikë në ngjyrë tunxh i zi, i krehur gold dhe të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit LED.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390271

Familja:

PARAGUAY 

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra: 

E bardhë, Tunxh i zi, i krehur

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Bateria:

JO

Ndryshimi i ngjyrës:

JO

Lartësia e rregullueshme:

JO

Telekomanda:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

270