Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona
Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona
Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona
Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona

Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona

49,000 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390214 i koleksionit Arangona Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij. Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona
  • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390214 i koleksionit Arangona
  • Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij.
  • Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe në dhomën e ngrënies.
  • Ndriçues i varur Eglo 390214 Arangona I përbërë nga materiali cilësor i çelikut te zi dhe qelq në ngjyrë gri mat e bën atë ideal për ambientin tuaj.
  • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
  • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390214

Familja:

Arangona

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 x 40 W

Materiali:

celik i zi/ xham gri mat

Numri i llambave:

3

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjatësia (në mm):

1255

Gjerësia (në mm):

245

Artikuj të lidhur