Ndricues i varur Eglo 390183 Serenara
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 390183 Serenara

Available:Në gjëndje
35,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 390183 Serenara

 •  Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390183 pjesë e koleksionit Serenara.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizanj unik, të bukur, dhe me finesë.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
 • Materiali çelik në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390183

Familja:

Serenara

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5x40W

Materiali:

Celik/  zezë, e artë

Numri i llambave:

5

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

500

Ndricues i varur Eglo 390183 Serenara

 •  Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390183 pjesë e koleksionit Serenara.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizanj unik, të bukur, dhe me finesë.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
 • Materiali çelik në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390183

Familja:

Serenara

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5x40W

Materiali:

Celik/  zezë, e artë

Numri i llambave:

5

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

500