Ndriçues i varur Eglo 390178 Paz
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390178 Paz

Available:Në gjëndje
59,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390178 Paz
Një dizajn i veçantë dhe modern, i krijuar për të qenë i përshtatshëm me ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë ndenje, gjumi, sallon etj.
Materiali tepër cilësor dhe rezistent çelik në ngjyrë të zezë, dhe kokat e ndriçuesit në formë sferike me ngjyrë të bardhë prej xhami opla-mat.
Lloji i ndriçuesit E14
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 195
Gjatësia (në mm) 1445

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 7X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390178 Paz
Një dizajn i veçantë dhe modern, i krijuar për të qenë i përshtatshëm me ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë ndenje, gjumi, sallon etj. Materiali tepër cilësor dhe rezistent çelik në ngjyrë të zezë, dhe kokat e ndriçuesit në formë sferike me ngjyrë të bardhë prej xhami opla-mat. Lloji i ndriçuesit E14   Përmasat Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 195 Gjatësia (në mm) 1445
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 7X40W