Ndriçues i varur Eglo 390087 Lanacera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390087 Lanacera

Available:Në gjëndje
33,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390087 Lanacera
Një ndriçues modern i krijuar me një pamje shumë të veçantë dhe të thjeshtë.
I përshtatshëm për dhomë ndenje dhe sallon.
Materiali tepër cilësor i çelikut dhe aluminit në ngjyrë të zezë dhe gold  dhe ai i xhamit prej plastike në ngjyrë të bardhë.
Ka burim drite LED të integruar 3000K (i bardhë, i ngrohtë)..


Përmasat:
Lartësia (në mm): 1500
Gjerësia (në mm): 400
Gjatësia (në mm): 965
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X15,5W - 2X12,5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390087 Lanacera Një ndriçues modern i krijuar me një pamje shumë të veçantë dhe të thjeshtë. I përshtatshëm për dhomë ndenje dhe sallon. Materiali tepër cilësor i çelikut dhe aluminit në ngjyrë të zezë dhe gold  dhe ai i xhamit prej plastike në ngjyrë të bardhë. Ka burim drite LED të integruar 3000K (i bardhë, i ngrohtë)..


Përmasat: Lartësia (në mm): 1500 Gjerësia (në mm): 400 Gjatësia (në mm): 965  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X15,5W - 2X12,5W