Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-60%
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch

Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch

Available:Në gjëndje
4,400 Lek 11,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 33032 i koleksionit REDDITCH
 • Me temë vintage një ndriçues i krijuar me një dizajn të veçantë dhe të thjeshtë por shumë të bukur për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike.
 • I formuar nga materiali cilësor i çelikut dhe i drurit në ngjyrat kafe dhe të bardhë si të gëlqeres.
 • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
 • Lloji i ndriçuesit E27
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

33032

Familja

Redditch

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Metal/ dru

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

395


Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 33032 i koleksionit REDDITCH
 • Me temë vintage një ndriçues i krijuar me një dizajn të veçantë dhe të thjeshtë por shumë të bukur për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike.
 • I formuar nga materiali cilësor i çelikut dhe i drurit në ngjyrat kafe dhe të bardhë si të gëlqeres.
 • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
 • Lloji i ndriçuesit E27
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

33032

Familja

Redditch

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Metal/ dru

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

395