Ndriçues i varur Eglo 32585 Rubio
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-81%
Ndriçues-i-varur-Eglo-32585-Rubio

Ndriçues i varur Eglo 32585 Rubio

Available:Në gjëndje
3,200 Lek 17,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 32585 Rubio
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 32585 i koleksionit Rubio
 • Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij.
 • Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe në dhomën e ngrënies.
 • Ndriçues i varur Eglo 32585 Rubio I përbërë nga materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë e bën atë ideal për ambientin tuaj.
 • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

32585

Familja

Rubio

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

-

Materiali

Celik / e zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

2000

Diametri (në mm):

-
Ndriçues i varur Eglo 32585 Rubio
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 32585 i koleksionit Rubio
 • Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij.
 • Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe në dhomën e ngrënies.
 • Ndriçues i varur Eglo 32585 Rubio I përbërë nga materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë e bën atë ideal për ambientin tuaj.
 • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

32585

Familja

Rubio

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

-

Materiali

Celik / e zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

2000

Diametri (në mm):

-