Ndriçues i varur Eglo 31668 VARRAZO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 31668 VARRAZO

Available:Në gjëndje
34,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 31668 VARRAZO
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31668, pjesë e linjës VARRAZO.
 • Me një stil modern, të rafinuar dhe një dizajn madhështor plotë elegancë.
 • Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
 • Ndriçues i varur Eglo 31668 VARRAZO eshtë i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
 • Për ti dhënë kështu ambientit tuaj një pamje fantastike me një ndriçim cilësor. 
 • Materiali çelik me shkëlqim dhe kristale të shëndrritshme.
 • Lloji i ndriçuesit 4000K (i bardhë).

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

31668 

Familja

VARRAZO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

16.8 W

Materiali

Celik/ xham kristal

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1000

Diametri (në mm):

550
Ndriçues i varur Eglo 31668 VARRAZO
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31668, pjesë e linjës VARRAZO.
 • Me një stil modern, të rafinuar dhe një dizajn madhështor plotë elegancë.
 • Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
 • Ndriçues i varur Eglo 31668 VARRAZO eshtë i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
 • Për ti dhënë kështu ambientit tuaj një pamje fantastike me një ndriçim cilësor. 
 • Materiali çelik me shkëlqim dhe kristale të shëndrritshme.
 • Lloji i ndriçuesit 4000K (i bardhë).

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

31668 

Familja

VARRAZO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

16.8 W

Materiali

Celik/ xham kristal

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1000

Diametri (në mm):

550