Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA

Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA

Available:Në gjëndje
7,500 Lek 14,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31232 pjesë  e koleksionit CANNIGIONA.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie, kuzhinë, sallon ose dhomë gjumi.
 • Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA ka ndërthurje te materialeve cilësore të alumini, çeliku dhe plastike në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31232

Familja:

CANNIGIONA

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

20.3 W

Materiali:

alumini, çeliku, plastike 

Ngjyra:

E bardhë, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED 

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjatësia (në mm):

930

Gjerësia (në mm):

80

Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31232 pjesë  e koleksionit CANNIGIONA.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie, kuzhinë, sallon ose dhomë gjumi.
 • Ndriçues i varur Eglo 31232 CANNIGIONA ka ndërthurje te materialeve cilësore të alumini, çeliku dhe plastike në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31232

Familja:

CANNIGIONA

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

20.3 W

Materiali:

alumini, çeliku, plastike 

Ngjyra:

E bardhë, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED 

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjatësia (në mm):

930

Gjerësia (në mm):

80