Ndricues i varur Eglo 31227 ALBORAYA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-67%
Ndricues i varur Eglo 31227 ALBORAYA
Ndricues i varur Eglo 31227 ALBORAYA

Ndricues i varur Eglo 31227 ALBORAYA

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 30,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 31227 ALBORAYA

 • Ndriçues i varur Eglo, modeli 31227 pjesë e koleksionit ALBORAYA.
 • Ndriçues me një dizajn modern dhe tepër unik.  
 • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të ndryshme, të brendshme.
 • Materiali cilësor i celikut në ngjyrë të zezë.
 • Ndricimi është LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31227

Familja:

ALBORAYA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

20.7W

Materiali:

Celik, Plastik

Ngjyra:

E zeze

Klasa e energjise:

E

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjatësia (në mm):

960

Gjerësia (në mm):

70

Ndricues i varur Eglo 31227 ALBORAYA

 • Ndriçues i varur Eglo, modeli 31227 pjesë e koleksionit ALBORAYA.
 • Ndriçues me një dizajn modern dhe tepër unik.  
 • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të ndryshme, të brendshme.
 • Materiali cilësor i celikut në ngjyrë të zezë.
 • Ndricimi është LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31227

Familja:

ALBORAYA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

20.7W

Materiali:

Celik, Plastik

Ngjyra:

E zeze

Klasa e energjise:

E

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjatësia (në mm):

960

Gjerësia (në mm):

70