Ndricues i varur Eglo 27058 Alabaster
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-72%
Ndricues i varur Eglo 27058 Alabaster

Ndricues i varur Eglo 27058 Alabaster

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 17,500 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 27058 Alabaster

 •  Ndricues i varur Eglo. Modeli 27058 pjesë e koleksionit Alabaster.
 • Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike.
 • I përshtatshëm për të dekoruar sallonet e shtëpive. I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken.
 • Me material metali e xhami të artë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

27058

Familja:

Alabaster

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X40W

Materiali / ngjyra:

Metal, Xhami e Arte

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1060

Gjerësia (në mm):

565

Ndricues i varur Eglo 27058 Alabaster

 •  Ndricues i varur Eglo. Modeli 27058 pjesë e koleksionit Alabaster.
 • Një llambadar i dizejnuar me një pamje klasike.
 • I përshtatshëm për të dekoruar sallonet e shtëpive. I duhuri për ato që adhurojnë të bukurën dhe klasiken.
 • Me material metali e xhami të artë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

27058

Familja:

Alabaster

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X40W

Materiali / ngjyra:

Metal, Xhami e Arte

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1060

Gjerësia (në mm):

565