Ndriçues i varur Eglo 22272 Rondo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 22272 Rondo

Available:Në gjëndje
3,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 22272 pjesë e koleksionit Rondo
I krijuar me një dizajn modern por shumë të thjeshtë dhe elegant me pamjen e një perle për të dhënë kështu një atmosferë unike në dhomë . I duhuri për tu vendosur në ambientet e brendshme si në dhomat e ngrënies, të ndenjes apo dhe ato të gjumit.
Materiali tepër cilësor i celikut dhe koka e ndricuesit qelq opal me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E14

Përmasat
Lartësia (në mm): 1500
Diametri (në mm): 150

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 22272 pjesë e koleksionit Rondo
I krijuar me një dizajn modern por shumë të thjeshtë dhe elegant me pamjen e një perle për të dhënë kështu një atmosferë unike në dhomë . I duhuri për tu vendosur në ambientet e brendshme si në dhomat e ngrënies, të ndenjes apo dhe ato të gjumit.
Materiali tepër cilësor i celikut dhe koka e ndricuesit qelq opal me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E14

Përmasat Lartësia (në mm): 1500 Diametri (në mm): 150

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W