Ndriçues i varur Eglo 49475 Littleton
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49475 Littleton

Available:Në gjëndje
25,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49475 pjesë e koleksionit Littleton
Një dizajn i veçantë me temë vintage, ideali për të plotësuar atë çka i mungon dekorimit të shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Stil modern e bën të përshtatshëm për dekorimin e çdo dhome ju dëshironi falë kombinimit të materialeve çelik ne ngjyrë të zezë dhe atij të drurit natyral. 
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 55
Gjatësia (në mm) 1160
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49475 pjesë e koleksionit Littleton Një dizajn i veçantë me temë vintage, ideali për të plotësuar atë çka i mungon dekorimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Stil modern e bën të përshtatshëm për dekorimin e çdo dhome ju dëshironi falë kombinimit të materialeve çelik ne ngjyrë të zezë dhe atij të drurit natyral.  Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 55 Gjatësia (në mm) 1160  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X60W