Ndriçues spot Eglo 94504 Polasso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 94504 Polasso

Available:Në gjëndje
3,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 94504 , pjesë e kolekionit Polasso.
Ndriçues spot me një dizajn modern mjaftë të bukur dhe të veçantë
I pështatet dekorimit dhe ndriçimit të ambjenteve të jashtme dhe të brendshme.
Ndriçoni oborrin ose ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë ose dhe vetëm për të pasur një moment qetësie dhe relaksi.
Materialet alumin dhe plastike në ngjyrat të bardhë dhe të argjendtë
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 120
Diametri (në mm) 100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,3W
Ndriçues spot Eglo. Modeli 94504 , pjesë e kolekionit Polasso.
Ndriçues spot me një dizajn modern mjaftë të bukur dhe të veçantë
I pështatet dekorimit dhe ndriçimit të ambjenteve të jashtme dhe të brendshme.
Ndriçoni oborrin ose ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë ose dhe vetëm për të pasur një moment qetësie dhe relaksi.
Materialet alumin dhe plastike në ngjyrat të bardhë dhe të argjendtë
Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 120 Diametri (në mm) 100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,3W