Ndricues i jashtëm pllafon Eglo 96495 Argolis
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtëm pllafon Eglo 96495 Argolis

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i jashtëm pllafon Eglo 96495 Argolis
 • Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 96495 Argolis.
 • Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional.
 • I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
 • Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë), lumen 2600. 
 • Ndriçuesi është prej alumini dhe plastike, me ngjyrë gri të errët.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96495

Familja:

Argolis

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

22W

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe, gri e erret

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

40

Gjatesia (në mm):

300

Gjeresia (në mm):

300
Ndricues i jashtëm pllafon Eglo 96495 Argolis
 • Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 96495 Argolis.
 • Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional.
 • I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
 • Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë), lumen 2600. 
 • Ndriçuesi është prej alumini dhe plastike, me ngjyrë gri të errët.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96495

Familja:

Argolis

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

22W

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe, gri e erret

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

40

Gjatesia (në mm):

300

Gjeresia (në mm):

300