Ndricues i jashtëm Eglo 96491 ARGOLIS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtëm Eglo 96491 ARGOLIS

Available:Në gjëndje
5,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 96491 , pjesë e koleksionit ARGOLIS.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 35
Diametri (në mm) 225

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 16,5W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 96491 , pjesë e koleksionit ARGOLIS. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
Përmasat:
Lartësia (në mm) 35
Diametri (në mm) 225

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 16,5W