Ndriçues i jashtëm pllafon Eglo 96058 Fueva 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-49%
Ndriçues i jashtëm pllafon Eglo 96058 Fueva 1
Ndriçues i jashtëm pllafon Eglo 96058 Fueva 1

Ndriçues i jashtëm pllafon Eglo 96058 Fueva 1

Available:Në gjëndje
3,500 Lek 6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 96058 Fueva 1
Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si tualetet.
Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë) 3000K, lumen 2200. 
Ndriçuesi është metalik dhe plastike, me ngjyrë argjendi dhe të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 40
Diametri (në mm) 300
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 22W

Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 96058 Fueva 1 Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si tualetet. Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë) 3000K, lumen 2200.  Ndriçuesi është metalik dhe plastike, me ngjyrë argjendi dhe të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm) 40 Diametri (në mm) 300   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 22W