Ndricues i jashtem Horoz Perle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtem Horoz Perle

Available:Në gjëndje
1,800 Lek
Color
White
Blue
Image
Secure

Ndricues i jashtem Horoz Perle

 • HOROZ PERLE
 • Ndricues i jashtem Horoz Perle, për ndriçimin e ambjentit është projektuar për të ndriçuar zonat e shtepise dhe kopshtit. 
 • Ndriçues i bërë nga çeliku inox dhe materiali termoplastik
 • Siperfaqje xhami rezistente ndaj nxehtësisë
 • Ndricues i jashtem Horoz Perle ka një shkallë mbrojtjeje IP54 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

079-021-0002

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

1.2 WATT

Temperatura e ngjyrave

6400 K

Fluksi i ndricimit

72 lm

Ngjyra

E bardhe / blu

Rezistenca

 -20 ° C ÷ + 50 ° C

Materiali

Alumin / Celik

Jetegjatesia

50000 ore

Shkalla e mbrojtjes

-

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

110 mm

Gjeresia

48 mm

Thellesia

58 mm

Ndricues i jashtem Horoz Perle

 • HOROZ PERLE
 • Ndricues i jashtem Horoz Perle, për ndriçimin e ambjentit është projektuar për të ndriçuar zonat e shtepise dhe kopshtit. 
 • Ndriçues i bërë nga çeliku inox dhe materiali termoplastik
 • Siperfaqje xhami rezistente ndaj nxehtësisë
 • Ndricues i jashtem Horoz Perle ka një shkallë mbrojtjeje IP54 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

079-021-0002

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

1.2 WATT

Temperatura e ngjyrave

6400 K

Fluksi i ndricimit

72 lm

Ngjyra

E bardhe / blu

Rezistenca

 -20 ° C ÷ + 50 ° C

Materiali

Alumin / Celik

Jetegjatesia

50000 ore

Shkalla e mbrojtjes

-

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

110 mm

Gjeresia

48 mm

Thellesia

58 mm