Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ

Available:Në gjëndje
5,400 Lek
Image
Secure

Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ

 • HOROZ KAVAK 4- SQ
 • Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ e zezë, për ndriçimin e ambjentit është projektuar për të ndriçuar zonat e parkut dhe kopshtit. 
 • Ndriçues prej alumini me teknologji të veshjes me pluhur të zi. 
 • Priza standarde E27, lejon përdorimin e llambave LED ose ekonomike.
 • Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
 • Trupi është prej alumini rezistent ndaj korrozionit, dhe qelqi.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

075-015-0004

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

Max 60 WATT

Ngjyra

E zeze 

Lloji Llambes:

E27

Materiali

Alumin / Xham

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

500 mm

Gjeresia

90 mm

Thellesia

150 mm

Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ

 • HOROZ KAVAK 4- SQ
 • Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ e zezë, për ndriçimin e ambjentit është projektuar për të ndriçuar zonat e parkut dhe kopshtit. 
 • Ndriçues prej alumini me teknologji të veshjes me pluhur të zi. 
 • Priza standarde E27, lejon përdorimin e llambave LED ose ekonomike.
 • Ndricues i jashtem Horoz Kavak-4-SQ ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
 • Trupi është prej alumini rezistent ndaj korrozionit, dhe qelqi.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

075-015-0004

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

Max 60 WATT

Ngjyra

E zeze 

Lloji Llambes:

E27

Materiali

Alumin / Xham

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

500 mm

Gjeresia

90 mm

Thellesia

150 mm