Ndricues i jashtem Horoz Andiz
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtem Horoz Andiz

Available:Në gjëndje
2,700 Lek
Color
Black
white
Image
Secure

Ndricues i jashtem Horoz Andiz 9 WATT

HOROZ ANDIZ

029-003-0006/12/18
 • Ndricues i jashtem Horoz Andiz për përdorim në ambiente të jashtme, përshtatet në mënyrë të përkryer dhe kombinohet me çdo lloj zgjidhjeje 
 • Kombinimi optimal i karakteristikave teknike në çdo zgjidhje arkitekturore.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

100-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

WATT

Fluksi i ndritshem

450 lm

Temperatura e ngjyres

4200 K

Ngjyra

E zeze / e bardhe

Lloji llambes

SMD LED

Materiali

metal/alumin/akrilik

Detaje

Drite lart & poshte 

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Gjeresia

9 WATT

81 mm

173 mm

 46mm

Ndricues i jashtem Horoz Andiz 9 WATT

HOROZ ANDIZ

029-003-0006/12/18
 • Ndricues i jashtem Horoz Andiz për përdorim në ambiente të jashtme, përshtatet në mënyrë të përkryer dhe kombinohet me çdo lloj zgjidhjeje 
 • Kombinimi optimal i karakteristikave teknike në çdo zgjidhje arkitekturore.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

100-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

WATT

Fluksi i ndritshem

450 lm

Temperatura e ngjyres

4200 K

Ngjyra

E zeze / e bardhe

Lloji llambes

SMD LED

Materiali

metal/alumin/akrilik

Detaje

Drite lart & poshte 

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Gjeresia

9 WATT

81 mm

173 mm

 46mm