Ndriçues i jashtëm Eglo 98148 FIUMICINO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98148 FIUMICINO

Available:Në gjëndje
5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 98148 FIUMICINO
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 98148 , pjesë e koleksionit FIUMICINO.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98148

Familja:

Fiumicino

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

70

Gjerësia (në mm):

190

Lartesia (në mm):

180
Ndriçues i jashtëm Eglo 98148 FIUMICINO
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 98148 , pjesë e koleksionit FIUMICINO.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98148

Familja:

Fiumicino

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

70

Gjerësia (në mm):

190

Lartesia (në mm):

180