Ndriçues i jashtëm Eglo 98119 MONREALE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98119 MONREALE

Available:Në gjëndje
7,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 98119 , pjesë e koleksionit MONREALE.
Ndriçues i stilit klasik, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të mirë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura xham i tejdukshëm.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjatësia (në mm) 230
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 125
Pjesa e zgjatur (në mm) 255

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 98119 , pjesë e koleksionit MONREALE. Ndriçues i stilit klasik, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të mirë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura xham i tejdukshëm.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 275 Gjatësia (në mm) 230
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 125
Pjesa e zgjatur (në mm) 255

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W