Ndriçues i jashtëm Eglo 98103 MONTEROLO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98103 MONTEROLO

Available:Në gjëndje
16,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues i jashtëm Eglo 98103 MONTEROLO

 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 98103 pjesë e koleksionit MONTEROLO.
 • Ndriçues statik dekorativ i stilit modern.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98103

Familja:

MONTEROLO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

1). 1X40 W

Funksione:

I papërshkueshëm nga pluhuri dhe uji

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E bardhë

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP65

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

500

Diametri (në mm):

500

Ndriçues i jashtëm Eglo 98103 MONTEROLO

 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 98103 pjesë e koleksionit MONTEROLO.
 • Ndriçues statik dekorativ i stilit modern.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98103

Familja:

MONTEROLO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

1). 1X40 W

Funksione:

I papërshkueshëm nga pluhuri dhe uji

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E bardhë

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP65

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

500

Diametri (në mm):

500