Ndriçues i jashtëm Eglo 97307 PERNATE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-44%
Ndriçues i jashtëm Eglo 97307 PERNATE
Ndriçues i jashtëm Eglo 97307 PERNATE

Ndriçues i jashtëm Eglo 97307 PERNATE

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 97307 , pjesë e koleksionit PERNATE.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë. 
Materiali alumin në ngjyrën gri të erret dhe kontura plastikë në të bardhë
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ndrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 235
Gjatësia (në mm) 250
Pjesa e zgjatur (në mm) 170

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 11W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 97307 , pjesë e koleksionit PERNATE. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë. 
Materiali alumin në ngjyrën gri të erret dhe kontura plastikë në të bardhë Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ndrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 235 Gjatësia (në mm) 250
Pjesa e zgjatur (në mm) 170

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 11W