Ndriçues i jashtëm Eglo 96008 Propendia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues i jashtëm Eglo 96008 Propendia
Ndriçues i jashtëm Eglo 96008 Propendia

Ndriçues i jashtëm Eglo 96008 Propendia

Available:Në gjëndje
1,500 Lek 2,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 96008 Propendia
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj me ndriçuesin e jashtëm  Eglo 96008 Propendia dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë 
 • Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë e ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96008

Familja:

Propendia

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

120V,60Hz (A)

Fuqia e ndricimit:

60W

Materiali:

Alumin, celik , xham

Ngjyra:

E zeze/ transparente

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

120
Ndriçues i jashtëm Eglo 96008 Propendia
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj me ndriçuesin e jashtëm  Eglo 96008 Propendia dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë 
 • Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë e ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96008

Familja:

Propendia

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

120V,60Hz (A)

Fuqia e ndricimit:

60W

Materiali:

Alumin, celik , xham

Ngjyra:

E zeze/ transparente

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

120