Ndriçues i jashtëm Eglo 95988 SITIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-45%
Ndriçues i jashtëm Eglo 95988 SITIA
Ndriçues i jashtëm Eglo 95988 SITIA

Ndriçues i jashtëm Eglo 95988 SITIA

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 95988 SITIA
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 180
 • Gjatësia (në mm) 180
 • Pjesa e zgjatur (në mm) 55

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 2X4,8W
Ndriçues i jashtëm Eglo 95988 SITIA
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 180
 • Gjatësia (në mm) 180
 • Pjesa e zgjatur (në mm) 55

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 2X4,8W