Ndriçues i jashtëm Eglo 95377 PASSA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 95377 PASSA

Available:Në gjëndje
5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 95377 , pjesë e koleksionit PASSA.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali çelik dhe ngjyrat e kombinuara e bardhë dhe krom.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED 3000K (e bardhë e ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 55
Pjesa e zgjatur (në mm) 85

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagëshirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 95377 , pjesë e koleksionit PASSA. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali çelik dhe ngjyrat e kombinuara e bardhë dhe krom.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED 3000K (e bardhë e ngrohtë)
Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 55
Pjesa e zgjatur (në mm) 85

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagëshirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W