Ndriçues mural Eglo 95364 PASSA

5,400 Lek
Sale
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95364, pjesë e linjës PASSA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë dhe të artë. Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10 Përmasat: Lartësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 60 Informacione teknike:  Shkalla e...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues Mural Eglo, modeli 95364, pjesë e linjës PASSA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë dhe të artë.
Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10

Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 60

Informacione teknike:
 Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W

Artikuj të lidhur