Ndriçues i jashtëm Eglo 94865 HILBURN 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94865 HILBURN 1

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 94865 HILBURN 1
 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 94865 pjesë e koleksionit Hilburn 1.
 • Ndriçues mural me një dizajn klasik mjaftë të bukur dhe të thjeshtë.
 • I përshtatshëm për ambientet e jashtme.
 • Materiali alumin dhe xham, në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94865

Familja:

HILBURN 1

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

Argjend antik

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Gjatësia (në mm):

200

Lartesia (në mm):

375
Ndriçues i jashtëm Eglo 94865 HILBURN 1
 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 94865 pjesë e koleksionit Hilburn 1.
 • Ndriçues mural me një dizajn klasik mjaftë të bukur dhe të thjeshtë.
 • I përshtatshëm për ambientet e jashtme.
 • Materiali alumin dhe xham, në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94865

Familja:

HILBURN 1

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

Argjend antik

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Gjatësia (në mm):

200

Lartesia (në mm):

375