Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-71%
Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO
Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO
Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO

Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO

Available:Në gjëndje
 • Kategoria:All
2,400 Lek 8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94137 

Familja:

BREGANZO

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X2.5 W

Materiali:

çeliku i veshur me zink, plastike

Ngjyra:

Argjendi, E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

250

Gjatësia (në mm):

180
Ndriçues i jashtëm Eglo 94137 BREGANZO
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94137 

Familja:

BREGANZO

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X2.5 W

Materiali:

çeliku i veshur me zink, plastike

Ngjyra:

Argjendi, E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

250

Gjatësia (në mm):

180