Ndriçues i jashtëm Eglo 94099 RIGA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94099 RIGA

Available:Out of Stock
3,900 Lek
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 94099 RIGA
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë me Ndriçuesin e jashtëm Eglo 94099 RIGA.
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94099

Familja:

RIGA

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

150

Gjatësia (në mm):

65
Ndriçues i jashtëm Eglo 94099 RIGA
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë me Ndriçuesin e jashtëm Eglo 94099 RIGA.
 • Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94099

Familja:

RIGA

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

150

Gjatësia (në mm):

65