Ndriçues i jashtëm Eglo 93465 NAVEDO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 93465 NAVEDO

Available:Në gjëndje
29,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 93465 NAVEDO
 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93465, pjesë e koleksionit NAVEDO.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93465

Familja:

NAVEDO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 x 60 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Alumin, xham

Ngjyra:

E zezë, argjend-patina

Numri i llambave:

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

2200

Diametri (në mm):

560
Ndriçues i jashtëm Eglo 93465 NAVEDO
 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93465, pjesë e koleksionit NAVEDO.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93465

Familja:

NAVEDO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 x 60 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Alumin, xham

Ngjyra:

E zezë, argjend-patina

Numri i llambave:

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

2200

Diametri (në mm):

560