Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO
Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO
Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO
Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO

Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO

17,000 Lek
Sale
Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93464, pjesë e koleksionit NAVEDO. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i jashtëm Eglo 93464 NAVEDO
  • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93464, pjesë e koleksionit NAVEDO.
  • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93464

Familja:

NAVEDO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Alumin, xham

Ngjyra:

E zezë, argjend-patina

Numri i llambave:

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

2000

Diametri (në mm):

230

Artikuj të lidhur