Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-52%
Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA
Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA

Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA

Available:Në gjëndje
4,300 Lek 9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA
 • Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 93404 , pjesë e linjës ALORIA.
 • Ndriçues me temë vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit është E27.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

93404

Familja

Aloria

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali / ngjyra

Alumin / plastik e bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Lartesia (në mm):

940

Diametri (në mm):

170
Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA
 • Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 93404 , pjesë e linjës ALORIA.
 • Ndriçues me temë vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit është E27.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

93404

Familja

Aloria

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali / ngjyra

Alumin / plastik e bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Lartesia (në mm):

940

Diametri (në mm):

170