Ndriçues i jashtëm Eglo 93099 ALORIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 93099 ALORIA

Available:Në gjëndje
3,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 93099 ALORIA
 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93099, pjesë e koleksionit ALORIA.
 • Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë e tejdukshme
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93099

Familja:

Aloria 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Lartësia (në mm):

300

Gjerësia (në mm):

170
Ndriçues i jashtëm Eglo 93099 ALORIA
 • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93099, pjesë e koleksionit ALORIA.
 • Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë e tejdukshme
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93099

Familja:

Aloria 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Lartësia (në mm):

300

Gjerësia (në mm):

170