Ndriçues i jashtëm Eglo 78605  BERSON
Ndriçues i jashtëm Eglo 78605  BERSON

Ndriçues i jashtëm Eglo 78605 BERSON

1,990 Lek
3,900 Lek
Ndriçues i jashtëm Eglo 78605  BERSON Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78605, pjesë e koleksionit BERSON. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i jashtëm Eglo 78605  BERSON
  • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78605, pjesë e koleksionit BERSON.
  • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
  • Materiali alumin në ngjyrën gri dhe kontura plastikë në të bardhë.
  • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

78605

Familja:

Berson 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5W

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

Gri / E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

200

Gjatësia (në mm):

45

Artikuj të lidhur