Ndriçues i jashtëm Eglo 75464 LINOSA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-60%
Ndriçues i jashtëm Eglo 75464 LINOSA

Ndriçues i jashtëm Eglo 75464 LINOSA

Available:Në gjëndje
2,400 Lek 6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 75464 , pjesë e koleksionit LINOSA.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali alumin në ngjyrë gri të errët dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 215
Gjatësia (në mm) 125
Pjesa e zgjatur (në mm) 40

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X2,2W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 75464 , pjesë e koleksionit LINOSA. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali alumin në ngjyrë gri të errët dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 215
Gjatësia (në mm) 125
Pjesa e zgjatur (në mm) 40

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP54 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X2,2W