Ndriçues i jashtëm Eglo 74024 BARCAROLA-E

2,500 Lek
6,500 Lek
Ndriçues i jashtëm Eglo 74024 BARCAROLA-E Ndriçues Mural Eglo. Modeli 74024, pjesë e koleksionit BARCAROLA-E.  Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i jashtëm Eglo 74024 BARCAROLA-E
  • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 74024, pjesë e koleksionit BARCAROLA-E
  • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
  • Materiali alumin në ngjyrë të zezë.
  • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

 74024 

Familja:

BARCAROLA-E

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.5 W

Materiali:

Alumini

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Artikuj të lidhur