Ndriçues i jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues i jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E

Ndriçues i jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E

Available:Në gjëndje
1,600 Lek 4,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E 
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj me ndriçuesin e jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74023 

Familja:

SCOGLIERA-E 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2 x 5W

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave:

2

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Ndriçues i jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E 
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj me ndriçuesin e jashtëm Eglo 74023 SCOGLIERA-E dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74023 

Familja:

SCOGLIERA-E 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2 x 5W

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave:

2

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet