Ndriçues i jashtëm Eglo 74019 LOCANELLA-E

3,900 Lek
6,500 Lek
Ndriçues i jashtëm Eglo 74019 LOCANELLA-E Ndriçues Mural Eglo. Modeli 74019 , pjesë e koleksionit LOCANELLA-E. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i jashtëm Eglo 74019 LOCANELLA-E
  • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 74019 , pjesë e koleksionit LOCANELLA-E.
  • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
  • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në të bardhë
  • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)


Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74019 

Familja:

LOCANELLA-E

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Artikuj të lidhur