Ndriçues i jashtëm Eglo 55785 MONTEROLO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 55785 MONTEROLO

Available:Në gjëndje
7,900 Lek 17,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i jashtëm Eglo 55785 MONTEROLO

 • Ndriçues i jashtëm 55785 Eglo. Pjesë e koleksionit MONTEROLO.
 • Ndriçues statik dekorativ i stilit modern.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

55785

Familja:

MONTEROLO

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP65

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

RGB:

PO

Bluetooth:

PO

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

500

Diametri (në mm):

500

Ndriçues i jashtëm Eglo 55785 MONTEROLO

 • Ndriçues i jashtëm 55785 Eglo. Pjesë e koleksionit MONTEROLO.
 • Ndriçues statik dekorativ i stilit modern.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

55785

Familja:

MONTEROLO

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP65

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

RGB:

PO

Bluetooth:

PO

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

500

Diametri (në mm):

500