Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4
Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4

Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 22472, pjesë e koleksionit LATERNA 4.
 • Ndriçues i stilit vintage, i krijuar me një dizaajn të thjeshtë dhe shumë të mirë
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura xham i tejdukshëm.
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 385
 • Diametri (në mm) 195
 • Diametri i bazës (në mm) 170

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo 22472 LATERNA 4
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 22472, pjesë e koleksionit LATERNA 4.
 • Ndriçues i stilit vintage, i krijuar me një dizaajn të thjeshtë dhe shumë të mirë
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
 • Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura xham i tejdukshëm.
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 385
 • Diametri (në mm) 195
 • Diametri i bazës (në mm) 170

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W