Ndriçues i jashtëm Eglo 97246 SOSPIRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-39%
Ndriçues i jashtëm Eglo 97246 SOSPIRO
Ndriçues i jashtëm Eglo 97246 SOSPIRO

Ndriçues i jashtëm Eglo 97246 SOSPIRO

Available:Out of Stock
3,400 Lek 5,600 Lek
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 97246 , pjesë e koleksionit SOSPIRO.
I krijuar me një dizanj të thjeshtë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të jashtme
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik i zinkur në ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i konturës është xham opal-mat në ngjyrë të bardhë të tejdukshme.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 295
Gjatësia (në mm) 270

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës)  IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 97246 , pjesë e koleksionit SOSPIRO.
I krijuar me një dizanj të thjeshtë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të jashtme
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik i zinkur në ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i konturës është xham opal-mat në ngjyrë të bardhë të tejdukshme. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 295 Gjatësia (në mm) 270
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës)  IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W