Ndriçues i jashtëm Eglo 94335 Terrico
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94335 Terrico

Available:Në gjëndje
5,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 94335 pjesë e koleksionit Terrico
Ndriçues mural statik i jashtëm modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe tepër të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni dhe jepini një pamje unike oborrit apo ballkonit tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Ndriçuesi është prej materialit cilësor të çeliku me ngjyrë të zezë dhe kontura qelq në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 310
Diametri (në mm) 315
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 94335 pjesë e koleksionit Terrico Ndriçues mural statik i jashtëm modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe tepër të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni dhe jepini një pamje unike oborrit apo ballkonit tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Ndriçuesi është prej materialit cilësor të çeliku me ngjyrë të zezë dhe kontura qelq në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat Lartësia (në mm) 310 Diametri (në mm) 315 Diametri i bazës (në mm) 230
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W