Ndriçues i jashtëm Eglo 93444 Navedo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 93444 Navedo

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues  i jashtëm Eglo. Modeli 93444 pjesë e koleksionit Navedo
Ndriçues i varur me një dizajn elegant të thjeshtë dhe me pamje shumë të bukur klasike
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndricuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1045
Diametri (në mm) 230
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues  i jashtëm Eglo. Modeli 93444 pjesë e koleksionit Navedo Ndriçues i varur me një dizajn elegant të thjeshtë dhe me pamje shumë të bukur klasike
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe plastikë në ngjyrë të bardhë Lloji i ndricuesit E27
Përmasat Lartësia (në mm) 1045 Diametri (në mm) 230  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W