Ndriçues tavanor Eglo 99395 ROLIMARE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99395 ROLIMARE

Available:Në gjëndje
28,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99395, pjesë e linjës ROLIMARE.
Ky lloj ndriçuesi LED përbëhet nga materiali alumin me një ngjyrë të zezë. Konturi i tij përbëhet nga plastika me një ngjyrë të bardhë.
Dizajni i tij modern përshtatet me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 130
Gjerësia (në mm) 400
Gjatësia (në mm) 420

Informacione teknike:
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 35W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99395, pjesë e linjës ROLIMARE. Ky lloj ndriçuesi LED përbëhet nga materiali alumin me një ngjyrë të zezë. Konturi i tij përbëhet nga plastika me një ngjyrë të bardhë. Dizajni i tij modern përshtatet me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 130 Gjerësia (në mm) 400 Gjatësia (në mm) 420
Informacione teknike: Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 35W